Trener ocenia: kierownicy drużyny

Jak się okazuje trener ma również pewne spostrzeżenia odnośnie pracy kierowników zespołu i również im wystawił odpowiednie noty. Od niedawna w naszym zespole funkcjonuje dwóch kierowników: Przemysław Jeczeń oraz Łukasz Wójtowicz. Łukasz to człowiek związany z Andorią chyba od urodzenia, były: piłkarz, trener, a nawet prezes tego klubu. Typowy działacz, który ma wiele kontaktów i stara się wspierać pracę Prezesa. Przemek natomiast związał się z Andorią z początkiem 2016 roku i wspólnie z trenerem Kozyrą zajmuje się stroną medialną naszego klubu.

KIEROWNICY

PRZYMYSŁAW JECZEŃ (26 l.)
W swojej pracy trenerskiej mam szczęście, że zawsze trafiam na dobrych ludzi, którzy pełnią funkcję kierownika drużyny. Przemek jest osobą bardzo oddaną klubowi mimo, że w Mirczu mieszka dopiero krótki czas. Takiego kierownika drużyny życzyłbym każdemu trenerowi. Angażuje się bardzo jeżeli chodzi o „życie“ klubu, to dzięki niemu możemy czytać relacje z meczów na stronie, oglądać filmy z bramkami. Bardzo szybko zaaklimatyzował się w naszym środowisku i nie wyobrażam sobie już w tej chwili funkcjonowania drużyny bez niego. Podczas meczów da się zauważyć, że wspiera nas w każdym momencie. Ma wiele pomysłów na dalszą działalność klubu. Miejsce, które zajęliśmy po rundzie jesiennej to także jego zasługa.
ŁUKASZ WÓJTOWICZ (26 l.)
Nie było go z nami prawie przez całą rundę, wrócił na ostatnie mecze. Jego nieobecność była spowodowana pracą za granicą. Wymagam od niego trochę więcej jeżeli chodzi o działalność klubu i funkcję kierownika drużyny. Potrafi załatwić wiele rzeczy „papierowych“.

Już wkrótce kolejne oceny gry naszych piłkarzy, a także podsumowanie rundy jesiennej Zamojskiej Klasy A, gr. II. Zachęcamy do śledzenia strony również podczas przerwy zimowej.