Trener ocenia: Bramkarze

Nasz trener Mariusz Kozyra, zdecydował się ocenić wszystkich zawodników, którzy w tej rundzie przyczynili się do zajęcia 4 miejsca w tabeli. Prezentację wszystkich zawodników będziemy publikować seriami. Na "pierwszy ogień" trener wybrał formację bramkarzy i to im wystawił pierwsze noty za minioną rundę.

BRAMKARZE

ARTEM GONCHARUK (35 l.)
Bardzo pewny punkt zespołu. Widać u niego ogromne doświadczenie. Czasami zdarza mu się w ogóle nie zrobić ruchu po strzale, przez co tracimy bramkę. Tak było choćby w meczu pucharowym z Ładą. Są też momenty, że za szybko wznawia grę po interwencji. Jesienią straciliśmy dużo bramek, ale nie można mieć do niego pretensji, bo były to gole raczej po błędach zawodników z pola. Jedynie w meczu z Granicą Lubycza Królewska popełniał błędy przy straconych bramkach. Bardzo dobra komunikacja z zespołem, cały czas „żyje“ na boisku, podpowiada zawodnikom, ustawia ich. Jeden z najlepszych bramkarzy w lidze.
HUBERT JÓŹWIAK ( 16 l.)
Rezerwowy bramkarz, zagrał w trzech spotkaniach po 90 minut i raz wszedł z ławki. W końcówce rundy pojawiał się także jako zawodnik z pola. W seniorach debiutował wiosną i uważam że właśnie wtedy prezentował się lepiej niż jesienią. Młody zawodnik, 16 lat, jeżeli chce grać w piłkę musi ciężko pracować na treningach, a niestety jego frekwencja wygląda bardzo słabo. Po meczu z Orkanem i Szumami myślałem, że będzie numerem jeden i posadzi na ławce Goncharuka ale trochę mi „podpadł“ i od tamtej pory musi zadowolić się pozycją numer dwa. Mam nadzieję, że w zimie popracuje nad sobą i powalczy o miejsce w bramce bo stać go na to, umiejętności posiada spore, ale musi sam tego chcieć.
KAROL GRABOWSKI (15 l.)
Nie zagrał ani jednego spotkania w lidze, raz tylko usiadł na ławce jako rezerwowy bramkarz w meczu z Szumami. Wystąpił w dwóch grach kontrolnych podczas przygotowań w lecie z Olimpią Miączyn i Koroną Łaszczów. Nie wiem czy mogę go klasyfikować nawet jako bramkarza numer trzy bo nie wiem czy on sam tego chce. A szkoda, bo jest młodym zawodnikiem i mógłby w przyszłości walczyć o miejsce w bramce. Żeby to osiągnąć trzeba regularnie trenować, bo do poprawy jest bardzo dużo jeżeli chodzi o jego postawę między słupkami.

Już wkrótce kolejne oceny gry naszych piłkarzy, a także podsumowanie rundy jesiennej Zamojskiej Klasy A, gr. II. Zachęcamy do śledzenia strony również podczas przerwy zimowej.