Szlachetna Paczka 2016 - Pomagamy!

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" - tak w tym roku brzmi hasło akcji Szlachetna Paczka. Jako klub Andoria Mircze, zdecydowaliśmy się wesprzeć jedną z rodzin swoją pomocą. Aby jednak móc spełnić marzenia Moniki, Sławomira i ich dzieci, Piotra i Przemka, potrzebujemy również waszej pomocy.

Naszą akcję wspiera już Wójt Gminy Mircze, Pani Marta Małyszek, a od dziś, dzięki uprzejmości właścicieli, rozpoczęliśmy zbiórkę na rzecz wybranej rodziny w wielu sklepach spożywczych, głównie w Mirczu.

Do akcji przyłączyli się m.in.:
- Maria i Adam Kostrubiec - "Delikatesy Centrum" w Mirczu,
- Jarosław Piwiński - "Lewiatan" w Mirczu,
- Krzysztof Sapieja - Sklep Spożywczo-Przemysłowy "Oleńka" w Mirczu
- Zofia Winiarek - Sklep Spożywczy w Mirczu
- Jarosław Kłos - Sklep Spożywczy w Mirczu
- Andrzej I Urszula Furlepa - "Delikatesy Sezam" w Mirczu
- Sklep spożywczy w Dziekanowie
Szukajcie pudełek/koszyków z logo naszego klubu. Liczymy na Waszą pomoc, a ważny jest chociażby najmniejszy gest. Więcej informacji już wkrótce na profilu, a szczegóły akcji można odszukać na dołączonych zdjęciach. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania lub chcecie wesprzeć akcję w większym wymiarze to nie wahajcie się do nas napisać lub zadzwonić. Spełnijmy marzenia tej rodziny. Razem możemy więcej!