Szlachetna Paczka - koncert Karoliny Krawczuk

W niedzielę 27 listopada odbył się koncert charytatywny na rzecz Szlachetnej Paczki, który zorganizował Gminny Klub Sportowy Andoria Mircze. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowała zgromadzonym gościom Karolina Martyna Krawczuk z Hrubieszowa, a akustycznie wspierał ją Marcin Kwaśny z Mircza. Młoda wokalistka dała próbę swoich umiejętności wykonując covery piosenek m.in. Sylwii Grzeszczak, Piotra Roguckiego, Piotra Rubika, Adele czy Miley Cyrus. Do wspólnego występu namówiła też Angelikę Kutę, absolwentkę szkoły w Mirczu oraz swojego brata Bartka , który towarzyszył Karolinie w utworze Hallelujah. Wszyscy którzy się pojawili dołączyli do grupy darczyńców, dzięki czemu udało się wypełnić po brzegi przygotowane pudła.
       Jako organizator klub GKS Andoria Mircze pragnie szczególnie podziękować Karolinie i Marcinowi, którzy zgodzili się nam pomóc i uatrakcyjnić weekend. Karolina zdecydowała się przyjechać do nas pomimo krótkiego czasu na przygotowanie, a Marcin zadbał o wszystkie szczegóły koncertu.
       Podziękowania składamy również Wójt Gminy Mircze - Marcie Małyszek, która od początku i bez wahania wsparła naszą ideę uczestnictwa w Szlachetnej Paczce zarówno poprzez działania promujące akcję, jak również w sposób materialny. Po koncercie Pani Wójt zadeklarowała przekazanie rodzinie drewna na opał, a już w poniedziałek obietnica została zrealizowana.
       Dziękujemy także Dyrektorowi Samorządowego Zespołu Szkół w Mirczu - Józefowi Czerniakowi, który zgodził się udostępnić pomieszczenie szkoły na potrzeby koncertu i zbiórki.
        Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia oraz wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.
Zapraszamy do odwiedzania fanpage'a: Karolina Krawczuk
       Zbiórka w dalszym ciągu trwa w sklepach spożywczych w Mirczu i Dziekanowie. Spis sklepów można odnaleźć w poprzednich wpisach. Zbiórka potrwa do 10 grudnia.