Od 0:2 do 6:2 z Łabuniami - Twierdza Mircze wciąż niezdobyta

Andoria w kolejnym już meczu pokazała dobrą grę i zwyciężyła, tym razem Spartę Łabunie 6:2, chociaż początek meczu nie zapowiadał niczego dobrego. W 15 minucie przegrywaliśmy już 0:2 po prostych błędach w defensywie. Na szczęście okazało się, że to było wszystko na co stać Spartę, a Andoria konsekwentną grą doprowadziła do wyrównania jeszcze w pierwszej połowie. Druga część gry to już tylko punktowanie wyczerpanego rywala. Brawa szczególnie dla naszych napastników: Maćka Matysiaka i Bartka Brzyskiego, którzy obsłużeni dobrymi podaniami od kolegów wykorzystywali swoje sytuacje. Obaj Ci zawodnicy mają chyba patent na Spartę Łabunie, ponieważ w ostatnim meczu z tą drużyną również wpisali się na listę strzelców - Maciek dwukrotnie i raz Bartek. Dla "Bala jest to już 4 mecz z rzędu ze strzeloną bramką.

Nazywając nasz stadion "Twierdzą" wcale nie przesadzamy, ponieważ już od ponad roku, w meczu o stawkę (było ich 9), żadna drużyna nie potrafi wywalczyć w Mirczu kompletu punktów. Nie udało się to nawet IV-ligowcom z Hrubieszowa i Biłgoraja. Bilans bramkowy meczów u siebie z tego okresu to 23:8. Ostatnią drużyną, która była od nas lepsza były Szumy Susiec we wrześniu 2015r. Kolejny mecz zagramy na własnym obiekcie z Szyszłą Tarnoszyn

INFO: Ze względu na kontuzję ręki przez jakiś czas nie będę mógł nagrywać spotkań, więc bramek czy też skrótów nie będziecie mogli śledzić - do odwołania. Jeśli ktoś by jednak chciał się zaangażować i pomóc to proszę o kontakt, być może uda się ten problem rozwiązać. Przepraszamy wszystkich, którzy śledzą nasze poczynania w AndoriaTV.

Andoria Mircze - Sparta Łabunie 6:2 (2:2)
Bramki: M.Matysiak x3, Brzyski x2, Przyczyna

Skład: Goncharuk - Kot, Sitarz, Lizun, Jarosz - Smal (48 Malinowski), Baran, K.Matysiak, Przyczyna - Brzyski, M.Matysiak