Nabór na stanowiska!

Chcesz uczestniczyć w życiu naszego klubu? Chcesz zostać zawodnikiem lub członkiem ekipy Gminnego Klubu Sportowego Andoria Mircze? Jeżeli interesujesz się piłką nożną choćby w małym stopniu lub myślisz o dziennikarstwie sportowym i chcesz zrobić coś więcej w tym kierunku, rozwijać swoje pasje i umiejętności to zapraszamy do współpracy. Wspólne treningi, wyjazdy na mecze, organizacja wydarzeń sportowych, artykuły, wywiady – wszystko to i wiele więcej może czekać Cię, jeśli zechcesz przyłączyć się do naszego projektu, a Twoje pomysły mogą być realizowane właśnie w Naszym klubie.

W tej chwili poszukujemy chętnych osób na stanowiska:

• asystent trenera,

• kierownik drużyny,

• redaktor strony andoria.futbolowo.pl i profilu GKS Andoria Mircze na Facebooku

• redaktor profilu wideo: AndoriaTV.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą wystarczy przesłać do nas wiadomość na profilu facebookowym lub na adres email: gksandoria@gmail.com, a my postaramy się przybliżyć poszczególne funkcje oraz profity i obowiązki wynikające z ich pełnienia. W zgłoszeniach prosimy zawrzeć krótki opis swojej osoby (np. wiek, zainteresowania) oraz odpowiedzi na 3 pytania:

1. Dlaczego chcesz dołączyć do naszego klubu?

2. W jakiej roli widziałbyś się w klubie?

3. Jak wygląda Twoje zainteresowanie piłką nożną?

Na koniec dodamy tylko, że pełnione funkcję są tylko dla osób chętnych i pełnione będą nieodpłatnie, a każde zgłoszenie zostanie przeanalizowane i postaramy się wszystkim chętnym umożliwić bliższe poznanie i współpracę z naszym klubem.

„Razem możemy więcej!”