Halowy turniej o Puchar Burmistrza

10 grudnia, w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nasza drużyna wzięła udział w turnieju o Puchar Burmistrza Hrubieszowa. Wystartowało 14 drużyn, w tym dwie nasze, ze względu na dużą liczbę chętnych. Ostateczny rezultat nie może cieszyć, ponieważ oba zespoły odpadły po pierwszej fazie rozgrywek, a ze względu na późną godzinę rozpoczęcia turnieju, do ostatecznej fazy premiowane były tylko pierwsze zespoły w grupach.

Andoria II przegrała pierwszy mecz z drużyną Black Team 0:1, następnie wygrała z Team Not Found 2:1, a na koniec poniosła niezbyt prestiżową porażkę z "Sami Swoi" 2:6. Takie wyniki dały 3 miejsce w grupie i brak awansu.

Andoria II zagrała w składzie:

Jóźwiak H. - Demusiak K., Neć K., Przyczyna B., Malinowski K., Matysiak M., Wójtowicz Ł., Szwiec P., Skóra M.,

Andoria I miała teoretycznie silniejszy skład, ale również nie przebrnęła fazy grupowej. W pierwszej potyczce długo toczyła wyrównany bój ze Strażą Graniczną, aby w ostatnich sekundach stracić bramkę i przegrać mecz 0:1. Ze względu na 3 zespoły w grupie I drużyna zagrała jeszcze tylko jeden mecz, w którym bez większych kłopotów pokonała FC BBC 4:0, co dało jej drugie miejsce w grupie i niestety również brak awansu.

Andoria I zagrała w składzie:

Gonczaruk A., -  Lizun K., Baran W., Matysiak K., Sobieniak D., Laszuk S., Łukaszczyk K., Brzyski B.,

Turniej wygrała drużyna FC Dziekanów (z m.in. trzema braćmi Oleszczukami w składzie), a za nimi plasowały się Hrubieszów Miasto z Klimatem oraz Sami Swoi.

Pierwszy turniej halowy za nami. Nie był co prawda dla nas bardzo udany, ale to dobry czas na roztrenowanie, bez porzucania piłki na dłużej. Od jakiegoś czasu Andoria nie brała udziału w turniejach halowych, co ewidentnie wpłynęło na "czucie piłki", ale to dobra lekcja dla wszystkich w klubie. Dużo pracy przed nami. Cieszymy się również, że tak wiele zawodników chce brać udział w turniejach i chce grać w piłkę nożną. Weźmiemy udział jeszcze w co najmniej jednym turnieju halowym przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu.