II tydzień przygotowań: treningi + sparing z juniorami Tomasovii

W środę 25 stycznia drużyna Andorii Mircze odbyła pierwszy od długiego czasu trening na hali. Niesprzyjające warunki pogodowe niestety zmuszają nas do organizacji treningów w hali, ale jednocześnie nie rezygnujemy z pracy w terenie. Dzięki uprzejmości dyrektora Samorządowego Zespołu Szkół w Mirczu, Pana Józefa Czerniaka mamy do dyspozycji salę treningową w rozmiarach 24mx12m i będziemy z niej korzystać dopóki warunki na boisku Orlik lub boisku trawiastym nie będą wystarczająco dogodne do prowadzenia gier treningowych. Trener Kozyra przygotował na ten trening kilka nowości w postaci akcesoriów treningowych tj.: gumy, koło czy pas do treningu szybkościowego, które piłkarze wykorzystywali w formie stacji. W ramach rozgrzewki rozegrano również mecz w koszykówkę.
       Przygotowania w tym tygodniu zakończy mecz z drużyną juniorów Tomasovii Tomaszów Lubelski na boisku w Lubyczy Królewskiej. Drużyna Tomasovii po rundzie jesiennej jest liderem I ligi wojewódzkiej w kategorii A1 junior i ma aspiracje do awansu do Centralnej Ligi Juniorów. Szczególnie ciekawie może wyglądać rywalizacja naszych młodych zawodników na tle ich rówieśników z Tomasovii. Niestety jeszcze wielu zawodników w naszej drużynie narzeka na kontuzje i choroby, a wielu niestety brakuje czasu ze względu na obowiązki służbowe i sprawy prywatne co bardzo utrudnia optymalne przygotowanie i testowanie zawodników w okresie przygotowawczym.