Andoria - Szyszła 2:1

Andoria podtrzymała dobrą passę spotkań na własnym boisku i zainkasowała 3 punkty z Szyszłą Tarnoszyn. Mecz nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu, ale liczy się wygrana i nawiązanie walki z górą tabeli. Kolejną już bramkę w tym sezonie strzela Wojtek Baran, który pewnie wykorzystał w niedzielę rzut karny. Wygrana cieszy, ale przed nami jeszcze kilka ważnych spotkań, w których jest do zdobycia 12 punktów więc jest o co walczyć. Za tydzień mecz z ostatnią w tabeli Metanoją w Lipsku.

Z perspektywy boiska tak mecz ocenia Kornel Lizun: "Mecz był kontrolowany przez nas, mieliśmy dużo sytuacji do "dobicia" rywala w drugiej połowie, lecz skuteczność naszych graczy ofensywnych nie była powalająca."

Andoria Mircze - Szyszła Tarnoszyn 2:1 (2:1)
Bramki: Tracz, Baran

Skład: Goncharuk - Jakubski, Sitarz, Lizun, Pacaj - Łukaszczyk (90 Malinowski), Baran, K.Matysiak, Tracz (65 Przyczyna) - Brzyski, Skowronek (72 Sobieniak)
Żółte kartki: Pacaj, Sitarz