GLKRS Olimp wygrywa z Szumami Susiec 2:3

Dziś w ramach 5 kolejki Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych młodzi adepci futbolu z klubu GLKRS Olimp Mircze wygrali w Suścu z rówieśnikami reprezentującymi miejscowe Szumy. Jest to pierwsza wygrana podopiecznych Andrzeja Lizuna w tym sezonie. Przed Młodzikami jeszcze jeden mecz w ramach ostatniej kolejki z Perłą Telatyn, a także dwa zaległe mecze z Orkanem Bełżec i Olimpią Miączyn. Trzymamy kciuki za dobre wyniki naszych młodszych kolegów.

Szumy Susiec - GLKRS Olimp Mircze 2:3 (0:3)

Bramki: Karol Gnap, Michał Sienicki, Kornel Kozdrój

Skład: Hubert Olejnik - Giacomo Esposito, Kacper Łukaszczyk, Adrian Podolski, Kornel Kozdrój - Mateusz Marciniuk, Michał Sienicki, Jakub Piluś - Karol Gnap
Grali również: Jakub Ferenc, Karolina Bachanek, Szymon Maj, Dawid Stankiewicz, Anna Nowosad, Kacper Ciosmak, Kacper Kusiak, Krzysztof Szkałuba.