Z kim zagramy na jesień?

Sezon 2016/2017 już za nami - zakończyliśmy rozgrywki na 7 miejscu. Nie możemy ukrywać, że nie jest to wynik o jakim marzyliśmy, ale nie wpadamy w próżnie i już w drugiej połowie sierpnia rozpoczynamy nowy sezon w Zamojskiej Klasie A, grupa II. Jak będzie wyglądał skład naszej ligi? Teoretycznie wszystko powinno być już jasne po zakończeniu rozgrywek, ale jak to bywa w naszych ligach, wiele decyzji dotyczących awansów do wyższej klasy rozgrywkowej będzie zapadało dopiero po dobrym przemyśleniu i oszacowaniu szans na byt w nowych rozgrywkach.

Na tę chwilę skład drużynowy Zamojskiej Klasy A, gr. II przedstawia się następująco:

1. Andoria Mircze

2. Delta Nielisz

3. Graf Chodywańce (awans z klasy B)

4. Granica Lubycza Królewska

5. Kryształ II Werbkowice (awans z klasy B)

6. Metanoja Lipsko

7. Perła Telatyn

8. Pogoń Łaszczówka (spadek z klasy Okręgowej)

9. Potok Sitno (spadek z klasy Okręgowej)

10. Sparta Łabunie

11. Sparta Wożuczyn (spadek z klasy Okręgowej)

12. Szumy Susiec

13. Szyszła Tarnoszyn

Nasza liga ostatecznie liczyć będzie 12 zespołów, więc związek będzie musiał przenieść jedną z drużyn do drugiej grupy, do której z ligi okręgowej spada tylko Cosmos Józefów. Wg naszych informacji, wybór powinien paść na Deltę Nielisz lub Szumy Susiec.

Niezależnie od rywali, musimy patrzeć przede wszystkim na siebie i zbudować Drużynę, która będzie w stanie przeciwstawić się silnym rywalom w nadchodzącym sezonie.