Zmiany kadrowe - wiosna 2017/2018

Już jutro (07.04.2018) o godzinie 11:00 drużyna Andorii Mircze zainauguruje rundę wiosenną sezonu 2017/2018 meczem w Wożuczynie z miejscową Spartą. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja, ponieważ Sparta otwarcie deklaruje walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej i nie pozostała tylko przy słowach. Powrót do Wożuczyna Piotra Mroczki, Daniela Saka czy Pawła Maliszewskiego z pewnością nie pozostanie bez znaczenia w jakości gry Sparty z Wożuczyna.

My jednak skupiamy się na swojej grze i na swoich zawodnikach, a tutaj co najważniejsze nie mamy wielkich strat, a udało się wzmocnić kadrę kilkoma wartościowymi piłkarzami. Co nas osobiście cieszy najbardziej, to fakt, że do gry po ciężkiej kontuzji wraca Karol Łukaszczyk i zgłasza akces do walki o pierwszy skład. Poza Karolem do treningów wrócili Dariusz Sobieniak oraz Łukasz Klamer. Od początku lutego w naszych szeregach pojawił się Mikołaj Hawro, wychowanek Płomienia Spartan Nieledew, który ostatnio reprezentował barwy Unii Hrubieszów. W spotkaniach towarzyskich zdobył 3 bramki grając na pozycji skrzydłowego. W 3 sparingach wystąpił również drugi piłkarz, który wzmocni nasz zespół w nadchodzącej rundzie – Artur Mac, którego w lokalnym środowisku nie trzeba przedstawiać. Doświadczony napastnik reprezentował barwy Huczwy Tyszowce, Kryształu Werbkowice, Korony Łaszczów, a ostatnio Sparty Wożuczyn, zdobywając w rundzie jesiennej 14 bramek. Więcej zdobył tylko Adrian Brzozowski, więc obaj będą mieli okazję stworzyć zabójczo skuteczny duet w naszej lidze. Bardzo istotne jest to, że pomimo propozycji z innych klubów pozostaną z nami zawodnicy stanowiący trzon drużyny w pierwszej części sezonu.

Kadra:

Bramkarze