Zapraszamy na mecz: Andoria - Szyszła Tarnoszyn

Już w sobotę na stadionie w Mirczu o godzinie 17.00 rozpocznie się mecz w ramach III kolejki Zamojskiej Klasy A, gr. II.

Tym razem Andoria podejmie Szyszłę Tarnoszyn. Zespół z powiatu tomaszowskiego po 2 kolejkach ma jeden punkt na swoim koncie i zajmuje 8 lokatę w lidze. Dotychczas przegrali w pierwszym swoim meczu z Pogonią Łaszczówka 0:1 oraz zremisowali w pojedynku ze Spartą Łabunie 1:1. Blians z ostatnich lat z tą drużyna w oficjalnych spotkaniach to 4 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka (3 zwyciestwa "u siebie"), a w przedsezonowym sparingu zremisowaliśmy w Tarnoszynie 2:2. My z pewnością mamy wiele do udowodnienia po ostatnim meczu ligowym, dlatego zachęcamy do oglądania naszych poczynań na żywo w sobotnie popołudnie i wsparcia nas swoją obecnością.