Powstała drużyna juniorów Andorii!!

Możemy już oficjalnie poinformować, że Andoria Mircze znów posiada drużynę juniorów. Młodzi piłkarze z roczników 2000-2004 trenują regularnie dwa razy w tygodniu pod okiem trenera Mariusza Kozyry oraz asystenta Szymona Małyszka. W zajęciach bierze udział około 25 osób, w tym dziewczyny, które grały wcześniej w naszej drużynie żeńskiej. Kierownikiem drużyny i fizjoterapeutą jest Marcin Kwaśny.

Mieliśmy już okazję wyciągnąć z szafy juniorskie stroje, w których drużyna rozegrała swój pierwszy sparing z rówieśnikami z Huczwy Tyszowce. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla zespołu z Tyszowiec, ale rezultat końcowy był w tym spotkaniu sprawą drugorzędną.

W jakiej lidze będą reprezentować Andorię Ci młodzi ludzie okaże się na jesieni, ale cieszymy się już dziś, że zainteresowanie piłką nożną wśród młodzieży jest tak duże i będziemy pracować na ich rzecz, aby uatrakcyjnić im tę formę spędzania wolnego czasu.

Miło nam jednocześnie poinformować, że nasz klub dostał dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu: "Klub 2017", która zostanie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego i wynagrodzenia trenera.

Nadal zapraszamy chętne osoby do treningów. Można zgłaszać się poprzez facebooka lub po prostu przyjść na trening.