Najlepsze strzelby sezonu 2019/2020 - Klasa A Zamość

299 bramek ogółem, 115 strzelców, 9 bramek samobójczych (8 autorów), średnia goli na mecz - 3,54 - tak przedstawiają się główne statystyki w naszej lidze po sezonie 2019/2020.

Król strzelców sezonu 2019/2020 w Klasie A, grupa Zamość? - Radosław Korbecki z Graf Chodywańce!

Sezon zakończył się po rundzie jesiennej, a 10 trafień wystarczyło, aby osiągnąć tytuł najlepszego snajpera ligi. Serdecznie gratulujemy Radkowi! Kto jeszcze walczył o ten tytuł? Na drugim stopniu podium uplasował się Radosław Sarzyński z zespołu Orła Tereszpol i ewidentnie pomógł zespołowi wywalczyć awans do Klasy Okręgowej. Najniższy stopień podium należy do dwóch panów, którzy łącznie mają już 73 lata. Marek Borowski z Orionu Dereźnia i Artur Mac z Andorii Mircze zdobyli po 8 bramek i po raz kolejny udowadniają, że wiek to tylko liczba.

Artur po 2 kolejnych tytułach Króla Strzelców w naszej lidze, tym razem nie zdołał obronić tytułu, chociaż patrząc na okres przed blokadą rozgrywek, miał dużo chęci i argumentów, aby powalczyć do końca (8 bramek w 4 meczach sparingowych). Co jeszcze możemy wyczytać z ligowych liczb?

Najwięcej zdobytych bramek? - Tur Turobin: 39

Najwięcej straconych bramek? - Graf Chodywańce: 35

Najlepszy bilans bramkowy? - Orion Dereźnia: +16

Najsłabszy bilans bramkowy? - Orkan Bełżec: -21