II Sparing: Ruch Machnów Nowy - Andoria: 10:6

II Sparing: Ruch Machnów Nowy -  Andoria: 10:6

No cóż... Andoria rozegrała swój drugi mecz kontrolny w tym roku (na sztucznej nawierzchni w Lubyczy Królewskiej) i niestety przegrała z zespołem Ruchu Machnów Nowy z Klasy B. Wynik iście hokejowy - 10:6. Możemy usprawiedliwiać się brakami kadrowymi itd., ale musimy wziąć pełną odpowiedzialność za ten wynik i podźwignąć się w najbliższym czasie, zmobilizować do treningów i lepszej frekwencji. Przed sezonem zagramy jeszcze mecz rewanżowy z Ruchem Machnów Nowy i mamy nadzieję, że zarówno wynik jak i gra będą na nieco wyższym poziomie.

Skład: Wójcik - Kuźmiński, Szwiec, Testowany, Jakubski, Pąk, Przeworski, Łukaszczyk, Dziuba, Brzyski, Smal, Nowak

Bramki: Brzyski x2, Dziuba x2, Przeworski, Nowak
Zabrakło: Sitarz, Pacaj, Lizun, Przyczyna, Mac P., Mac. A, Pryl, Małyszek, Dziadosz, Kaczyński,