Andoria wraca do gry

Pierwszego lutego rozpoczęła przygotowania seniorska drużyna Andorii Mircze. Pod okiem trenera Marcina Nowaka nasi piłkarze uczestniczą w zajęciach na hali oraz w terenie. Frekwencja na treningach nie jest najgorsza, a nieobecności najczęściej wynikają z problemów zdrowotnych czy też obowiązków służbowych. W najbliższą sobotę 10 lutego rozegramy pierwszą grę kontrolną na dużym boisku, a naszym rywalem będzie drużyna Huraganu Hrubieszów. Tydzień później czeka nas poważny sprawdzian z reprezentującą klasę okręgową Olimpią Miączyn. W późniejszym terminie mamy zaplanowane między innymi dwumecze z Perłą Telatyn oraz Unią Białopole. O szczegółach i wynikach tych spotkań będziemy informować na bieżąco.

Jeżeli chodzi o ruchy transferowe to ciągle szukamy wzmocnień, które zwiększą rywalizację na pozycjach. Prowadzimy rozmowy z dwoma zawodnikami, ale czy transfery dojdą do skutku poinformujemy dopiero po uzyskaniu oficjalnych porozumień. Liczymy również na powracającego do zdrowia po ciężkiej kontuzji Karola Łukaszczyka oraz wracających do treningów Maćka Matysiaka i Łukasza Klamera. Do drużyny Gryfu Gmina Zamość (juniorzy starsi) zostanie wypożyczony Kamil Neć, a Kacper Łaba dołączy do Huberta Jóźwiaka w drużynie Skorpiona Zamość (również na zasadzie wypożyczenia). Mamy nadzieje, że nasi zawodnicy grając tam zdobędą niezbędne doświadczenie i w nowym sezonie wrócą do rywalizacji o pierwszy skład w Andorii. Cały czas czekamy na chętnych, którzy chcieliby się sprawdzić w seniorskiej piłce. Okres przygotowawczy to najlepszy czas, aby pokazać swoje umiejętności na boiskach w większym wymiarze czasowym i udowodnić swoją przydatność do drużyny. Zapraszamy do kontaktu (poprzez Fb lub e-mail) i udziału w treningach.