Andoria - Szumy Susiec 2:0 (0:0)

Andoria po bardzo trudnym meczu z drużyną LKS Szumy Susiec wygrywa 2:0 i dopisując kolejne 3 punkty wraca na 2 miejsce w tabeli. Jesteśmy dumni z naszych zawodników, którzy w sobotnie popołudnie zostawili wiele zdrowia na boisku. Wszyscy zasłużyli na pochwały, ale wg naszej oceny na miano MVP po tym meczu zapracował Arek Sekulski, który rządził i dzielił w środku pola. Bardzo cieszy również mecz z wynikiem na "0" z tyłu. Na oddzielną pochwałę zasługuje gra zmienników: Łukasz Koszyniuk, który wrócił na zamojskie boiska po długim rozbracie z piłką i zdobył wczoraj pierwszą bramkę w barwach Andorii oraz Kamila Necia, który całkiem nieźle poradził sobie w roli zmiennika Bartka Przyczyny. Na początku brakowało nieco skuteczności i zimnej krwi pod bramką rywali, ale w końcówce meczu pokazaliśmy dlaczego w tej rundzie jesteśmy tak mocni.
Brawo GKS Andoria Mircze!!

GALERIA (kliknij tutaj)